профнастил апарат

Профнастил апарат

Ограда дачної ділянки, спорудження паркану – 1 з перших задач у перечню, які потрібно вирішити дачнику, зайнятися облаштуванням своєї ділянки. Щоб приховати територію від сторонніх глаз, можна зробити практичний паркан з профнастилу своїми руками. У цій статті розглянемо, як побудувати дане ограду, звернувши пильну увагу на різні нюанси і секрети монтажу.

ЗмістЧому саме профнастил?

Ограда з цього матеріалу можна швидко встановити – визначається потрібна лінія сообразно периметру, проводиться аппарат стовпів, поперечних стійок, а потім прикріплюються профлисти. Из-за таковым парканом господарі почуваються уютно – він захищає від сторонніх поглядів, будучи досить міцним.

Паркан з металопрофілю можна зробити високим. При висоті 3-5 м зазирнути из-за ограду буде неможливо. Такий паркан також буде приглушувати звуки, що доносяться ззовні, створювати своєрідний звуковідбивальних екран і для звуків, вироблених на ділянці.

Ограда з профлиста – посильне завдання, яке можна вирішити в отсутствии залучення фахівців і додаткових издержек на їх боту альбо оренду спецтехніки, як це потрібно, наприклад, при установці бетонного паркану. Потрібно, звичайно, придбати необхідні інструменти і мати навик роботи з профлістом. Лист гарний також тим, що випускається в різній колірній гаммі. Можна вибрати колір відповідно по свого вкусу і зробити акуратний красивий паркан. Причому таку ограду выслужить вам довго – профлист оцинкований має термін служби по 20 років, а вкритий полімерами може прослужити і набагато довше.

Колір забору може добром деле поєднуватися з обробкою будинку, оживляти вид. Ограда з профлиста – це никак не сумне й безлике споруда, навіть у найпростішому варіанті він радує глаз

При покупці профлистів обов'язково зверніть увагу на ціну – здесь никак не варто економити. Низька ціна сказать про такій ведь якості – поганій якості прокату, полімерного шару, оцинковки альбо про занадто узкому металі, який никак не годиться для забору.

При виборі листа никак не женіться из-за дешевизною, паркан споруджується никак не на Вотан рік. Профнастил С8 відмінно підходить і для покрівлі, та для спорудження паркану

Для монтажу паркану з профлиста вам будуть потрібні наступні матеріали:

Стовпи можна використовувати також азбестоцементні альбо дерев'яні. Якщо ви зупинили вибір на дерев'яних стовпах, обробіть їх антисептиком пред початком робіт. Частина, яка буде заглубляться, виновата бути преимущественно міцної – її можна обробити паяльною лампою, а потім бітумної грунтовкою.

Покроковий розбір етапів будівництваЕтап # 1 – розмітка огорожі

На першому етапі необхідно зробити точну розмітку – визначити, де будуть знаходитися ворота, хвіртка, намітити місця для стовпів. Стовпи встановлюються на відстань никак не більше трьох метрів Вотан від 1-го. Визначте потрібну висоту паркану сообразно периметру, щоб розрахувати кількість потрібного матеріалу.

Етап # 2 – аппарат опорних стовпів

Це можуть бути труби з квадратним (незгірш 50 / 50мм) альбо круглим перерізом (незгірш 76 мм). Верхні отвори можна заварити, щоб никак не потрапляла волога.

Методика установки опор для забору з профнастилу. В якості опор використовуються металеві труби, на днище ям можна засипати щебінь альбо зробити піщану подушечку. Аппарат на двох лагах.

Далі потрібно вирити ями для стовпів глибиною 1-1,5 м, широта 150 мм. Можна скористатися ручним коричневом. Заглиблення підземної частини опор залежить від висоти огорожі, чим вище планується забір – тим на більшу глибину потрібно вкопувати опори.

Методика установки паркану з профнастилу в 3 лаги. В якості опорних стовпів і лаг використовуються профільні труби

Стовпи повинні бути добром деле укріплені, тому що таку ограду схильне силі вітру. При поганому зміцненні опор паркан, велика площа якого піддається впливу вітру, може частково перекинутися. Днище ям для стовпів засипається среднефракціонним гравієм (шар близько 150-200 мм), потім встановлюється стовп, заливається цементний розчин.

Если основание дома застигне, переходимо по установки лаг – сталевий поперечний профіль монтується для прикріплення по нього профлиста. Для лаг підійде профилированная трубка (перетин 40/25 мм). Кількість лаг в кожній секції залежить від висоти паркану. При висоті 1,7 м достатньо двох лаг, при висоті 1,7 – 2 м і вище, буде потрібно аппарат трьох лаг – зверху, знизу і посередині. Верхні і нижні лаги встановлюються на відстані 4 см від вершине і від краю землі. Електрозварювання для їх кріплення – найнадійніший спосіб фіксації. Для захисту від іржі лаги і стовпи після установки покриваються спеціальною грунтовкою. Це краще зробити саме на даному етапі, этак як після установки аркушів працювати з грунтовкою буде дуже незручно.

Встановлення огорожі залежить і від виду грунту. Якщо почва м'яка, її окремі ділянки, преимущественно у весняний час, можуть просідати, це ж станеться і зі стовпами, встановленими в этому грунті. В м'якому грунті краще для установки стовпів спорудити стрічковий основание дома. Споруджується він этак – уздовж стовпів сообразно низу робиться стрічковий короб. Висота короби – приблизно 20 см, щоб він був міцним, дошки скріплюються брусками альбо дротом. Потім прокладаємо уздовж стінок конструкції шар гідроізоляції, заливаємо бетоном. Навіть якщо почва біля опор буде розмита, стрічковий основание дома додасть міцність і стійкість забору.

Споруджуємо стрічковий основание дома для паркану з профлиста, встановлюваного в м'якому грунті. Короб закріплюється між брусками, після заливки цементом вийде дуже міцна і надійна конструкція, из-за такий паркан можна никак не побоюватися

Етап # 3 – встановлюємо профнастил на лаги

Для кріплення використовуємо саморізи сообразно металу (довжина 35 мм, крок 500 мм). Стиковка листів профнастилу між собою проводиться внахлест.

Як говоритися, краще Вотан раз побачити, ніж 100 разів почути. Пропонуємо вам по перегляду відео з прикладом монтажу:

Ограда з профнастилу добром деле виглядає, він довговічний і практичний, матеріал з легкістю терпеть складні погодні умови, різкі перепади температур, сильну спеку і мороз. Тому никак не ставитеся по такового рішення як тимчасовому. Якщо стовпи, які виглядають никак не преимущественно естетично, облицювати цеглою альбо каменем (альбо використовувати кольоровий лист), то паркан буде виглядати недешево і прекрасно.

Як варіант, опори можна облицювати штучним альбо натуральним каменем альбо цеглою – такий паркан виглядає набагато солідніше і є набагато більш міцним. Але, звичайно, це зажадає чималих додаткових издержек

Профнастил добром деле поєднується з іншими матеріалами, наприклад, з ковкою. В цьому варіанті забору профнастил закриває верхню частину паркану, можна закрити тільки нижню альбо використовувати листи з проміжком між ними – вийде оригінальний привабливий паркан

При установці паркану з профнастилу продуктивно неминуче поява подряпин на аркушах. Їх можна просто ліквідувати, скориставшись балончиком з фарбою. Краще заздалегідь купити пару балончиків з фарбою відповідного кольору. Зовні паркан виглядає як суцільна стіна, в отсутствии швів, міцна і надійно приховує двір від сторонніх поглядів.

Різні варіанти огорож з профнастилу демонструють естетичність цього матеріалу, його хорошу сполучуваність і з каменем, і з цеглою. Досить проявити трохи фантазії, щоб створити никак не тільки практичний, але і красивий паркан

Додаткових витрат на утримання такового паркану никак не потрібно, чого никак не скажеш про забір з бревна, і це ще Вотан плюс на користь установки паркану з профлиста.


Доборная информация:профнастил киев http://skrovlya.kiev.ua

Leave a Replay

Submit Message